jody is supplying his food truck for the week. he buys 32 pounds of pork and 52 pounds of chicken for a total of $185. he realizes he not purchase enough of either and returns to buy 8 more pounds of pork and 20 more pounds of chicken for a total of $65.60. determine the unit price, in dollars per pound, for the pork and the chicken.