Sugercubeluvsyou
Sugercubeluvsyou
06-02-2020
Mathematics
contestada
Can someone help me with 8 or 9
Respuesta :
AstoriaBlack
AstoriaBlack
06-02-2020
8
A. Delivery is $20. One cord is $120.
B. 1 1/2 cord costs $200. ($180 for the cord and $20 for the delivery)
(I can’t see the full problem for 9)
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 89+ )
Otras preguntas
What is the correct structure of ATP
Why does increasing concentration usually increase reaction rate? A) There are fewer particle collision B) Energy is lowered for the system C) There are more
if a canada goose completes a 2400-mile migration in exactly 13 days and 8 hours, then what was her average speed for the whole trip in miles per hour?
if two planes cross one another, then their intersection is two lines. please select the best answer from the choices provided t f
Solve the following quadratic equation by the square root property of equality. 2(x + 7)2 = 64
A car travels 70 miles in 80 minutes. Which is its average speed per minute
john puts out 100 foot-pounds of energy dragging a box up an incline. friction uses 20 foot-pounds of that energy. he gets only 80 foot-pounds of energy for his
Solve 2x2 − 3x + 6 = 0.
Write an article on encyclopedias have vanished since google made its entry
20. Which one of the following phrases best fits the productivity equation? A. Satisfied employees, with good supervision, achieving or surpassing thei